Fashion

UBRANIA DO KARMIENIA PIERSIĄ

Eleganckie ubrania do karmienia piersią to ważna część garderoby każdej mamy.

Zależy Ci na dobrym samopoczuciu tuż po urodzeniu dziecka? Chcesz to połączyć z wyjątkowym komfortem?  Zostałaś mamą, ale nie przestałaś przecież być kobietą. Ubrania do karmienia piersią powinny podkreślać Twoją kobiecość, nie rezygnuj z niej!

Zdarzało mi się karmić dzieci w różnych miejscach. Nie miałam niestety eleganckich ubrań do karmienia i nie czułam się komfortowo. Wybierałam bluzy i koszulki na ramiączkach, żeby było mi trochę łatwiej. Jednak dotarcie do tej mlecznej krainy zajmowało sporo czasu. Stresowałam się i ja i maluszek. Nie wspominam tych momentów zbyt dobrze. Pamiętam, jak na chrzcinach mojego synka musiałam chować się na zapleczu restauracji, bo miałam na sobie sukienkę, którą trzeba było zdjąć do połowy, żebym mogła go nakarmić.

Niestety irytowały mnie ubrania do karmienia piersią dostępne wówczas na rynku. . Większość była niewygodna, miały skomplikowane małe zameczki, których odpięcie jedną ręką graniczyło z cudem, a do tego wyglądały jak „worki”. Moja figura po ciąży się zmieniła, ale nie chciałam chować się za niekształtną formą. Poszukiwałam eleganckich ubrań do karmienia piersią. Dlatego kiedy tworzyłyśmy naszą markę, postawiłyśmy sobie za cel: stworzenie takich ubrań, które będą także nadawać się do karmienia piersią. Chcemy obalić stereotyp, że świeżo upieczone mamy karmiące są skazane na luźne T-shirty czy spodnie dresowe. Jak każde kobiety, mogą podkreślać swoje atuty.

Każdy dzień stawia przed mamą karmiącą wiele wyzwań. Obowiązki w domu, a także wielkie wydarzenia, takie jak wesele, ważne spotkanie na mieście, czy impreza rodzinna. Nie zapominaj o swoim komforcie! Właśnie dlatego przygotowałyśmy sukienki, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas oraz nerwy. Zarówno projekty, jak i wykonanie ubrań ma miejsce w Polsce. Dzięki temu masz pewność, że stosujemy wysokiej jakości tkaniny. Wszystko to w trosce o jak najlepsze wrażenia każdej kobiety.

Sukienki koszulowe 

Nie masz czasu na zastanawianie się co ubrać? Czujesz natłok obowiązków? Brak czasu to kolejny kłopot kobiet.

Według mnie nie ma sensu zaopatrywać się w sukienki, które są typowo przeznaczone do karmienia. Ta mleczna droga się skończy, a Ty zostaniesz z sukienką w szafie, której już zapewne nigdy nie założysz. Dlatego we Flamingos postawiłyśmy na uniwersalne rozwiązania.

Postawiłyśmy na najbardziej uniwersalne kroje i wyposażyłyśmy je w udogodnienia niezbędne do karmienia piersią. Wzięłyśmy pod uwagę takie aspekty, jak:

  • Łatwość i szybkość dostępu do piersi,
  • Ilość odsłanianego ciała,
  • Przyjazny dla dziecka materiał,
  • Ogólna wygoda.

Okres karmienia piersią to czas szczególnej bliskości między matką i dzieckiem. Ubranie, które pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób przystawić maluszka do piersi, zaoszczędzi zarówno Tobie, jak i dziecku niepotrzebnego stresu.

Dlatego, nasze eleganckie sukienki koszulowe idealne do karmienia  wyposażyłyśmy w  wygodne napy, które bez problemu rozepniesz jedną ręką, nie odsłaniając przy tym zbyt wiele.

Sukienka kopertowa idealna do karmienia piersią

Kolejnym modelem, który z powodzeniem możesz wykorzystać podczas karmienia, jest nasza sukienka kopertowa.

Jej dekolt rozchyla się tak, jak Ty zdecydujesz. Dodatkowo model wyposażony jest w kieszenie, które zawsze się przydają każdej zabieganej mamie.

Regulacja talii za pomocą paska pomoże Ci ukryć ewentualny brzuszek, a kiedy wrócisz do formy sprzed ciąży, to nie musisz zmieniać rozmiaru sukienki. Wystarczy mocniej przewiązać się w pasie i gotowe.

Koszula idealna do karmienia piersią

Koszula to mogłoby się wydawać idealny element garderoby, który nadaje się do karmienia. Jednak nic bardziej mylnego. Próbowałaś jedną ręką zapiąć te małe guziczki? Oj, nie jest to proste!

Jednak również na to znalazłyśmy rozwiązanie. W naszej koszuli zamiast guzików znajdziesz wygodne małe napki.

Wszystkie materiały są przyjazne Twojej skórze, nie stosujemy poliestru. Chcemy, żebyś czuła się piękna, zadbana i wyjątkowa. Nasze ubrania ułatwiają wiele kwestii. Nie musisz kombinować z dodatkami, wystarczą ozdobne napy, nie potrzebujesz nic więcej.

A kiedy Twoja mleczna przygoda zakończy się, będziesz mieć wciąż świetne ubrania, które możesz z powodzeniem wykorzystywać w wielu stylizacjach.

Dlatego nie inwestuj w typową odzież do karmienia piersią. Postaw na uniwersalność i wykorzystaj takie rozwiązania, które umożliwią Ci komfortowe zaspakajanie potrzeb maluszka z jednoczesnym dbaniem o Twoją kobiecość i poczucie piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy